Dveře, MR INTERIERY: interiérové dveře, Sapeli
image
Interiérové dveře zn. Sapeli
- interiérové dveře zn. Sapeli elegantně snoubí kvalitní dýhovaný povrch s ozdobnou, můžete volit v dekoru nejrůznějších materiálů – vysoký lesk , mat, cpl, kovolaminát, láva či grafit ...
- interiérové dveře jsou velice univerzální, můžete je mít doma, v kanceláři, v hotelu, prostě kde Vás napadne. Nechte se unášet jedinečností kresby dřeva podtrženou jemným kontrastem opačně orientovaných vsazených čtverců. Jsou to dveře, které si vybere obdivovatel krásy skryté v rafinované jednoduchosti. Výjimečné je použití evropských dřevin s výraznou kresbou

Na výběr máme z nepřeberného množství dveří v několika základních řadách a to s povrchovou úpravou dýhované, laminované, dřevěné, foliované nebo stříkání barvou. Dveře se skleněnou výplní i bez, dveře s vitrážemi, matným i barevným sklem. Dveře pro různé využití ( interiérové dveře, vchodové dveře, skleněné dveře, bezpečnostní dveře, protipožární dveře, lamelové dveře, harmonikové dveře, kyvné dveře a zárubně ).
Zárubně jsou ve stejných barvách i povrchové úpravě jako samotné dveře. Dveře, které si ve vašem bytě můžete sjednotit se vstupním dveřmi a vyladit. Dveře zn. Sapeli nejsou jen elegantním doplňkem, především vynikají svou funkčností a kvalitou, která je prověřena dlouholetým užíváním spokojených zákazníků.

dveře
Na naší vzorkové prodejně Vám pomůžeme s výběrem všech typů dveří, jak vstupních tak interiérových dveří s výběrem materiálů. Náš odborně specializovaný prodejce, společně s realizačním technikem, školenými montážníky, Vám zajistí realizaci projektu od výběru materiálů přes odborné konzultace i zaměření, po samotnou montáž a následný zákaznický servis. Interiérové i vchodové dveře, které Vám dopomůžou k útulnému bydlení, k zabezpečení interiéru, široký výběr bezpečnostního kování, klik a zámků.

Rádi Vám budeme nápomocni i při výměně, renovaci či zcela novém vytvoření dveřních systémů. Dveře produkujeme do všech oblastí domácnosti za pomoci těch nejkvalitnějších doplňků.

Kromě řady typizovaných výrobků (dveře a zárubně Sapeli, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy,barevná skla Lacobel), které souvisí s touto činností, předkládáme klientovi originální a zakázkovou výrobu. Mezi nejvyhledávanější produkty do interiérů patří tyto oblasti.

KONTAKT:
image
Vrchlického 479/51
155 00 Praha 5 - Košíře

VOLEJTE:
+420. 257 310 770
+420. 775 969 577
levné, zárubně, zarubne, sapeli, levné sapeli, sapelli, levné dřevěné dveře, levné prosklené dveře, levné plastové dveře, levné dveře, levné zárubně, levné vchodové dveře, levné pvc dveře, levné dýhované dveře, levné vitrážové dveře, levné bezpečnostní dveře, levné posuvné dveře, levné dveře do bytu, dveře do bytu, dveře do paneláku, levné dveře do paneláku, dveře do chalupy, dveře do panelového bytu, dveře do koupelny, dveře do chodby, dveře do ložnice, dveře do kuchyně, dveře do dětského pokoje, dveře do kanceláře, dveře na míru, levné dveře na míru, levné dveře do bytu, levné dveře do paneláku, levné dveře do ložnice, levné dveře do kuchyně, levné dveře do koupelny, levné dveře do chodby, levné dveře do podkroví, dveře do podkroví, dveře, dvere, drevene dvere, Praha, 123456789 Dveře zn. Sapeli na zakázku, včetně montáží. Tyto dveře jsou velice univerzální, můžete je mít doma, v kanceláři, v hotelu, prostě kde Vás napadne. Vybírat můžete z široké nabídky dřevěných dveří. Ceny dveří a zárubní jsou za standardní rozměry a provedení modelů. Dotazy o příplatcích vám rádi zodpovíme. . . . . . . . . . . . . . <sklikReklama_179> </sklikReklama_179>