image
Interiérové dveře zn. Sapeli
- interiérové dveře zn. Sapeli elegantně snoubí kvalitní dýhovaný povrch s ozdobnou, můžete volit v dekoru nejrůznějších materiálů – vysoký lesk , mat, cpl, kovolaminát, láva či grafit ...
- interiérové dveře jsou velice univerzální, můžete je mít doma, v kanceláři, v hotelu, prostě kde Vás napadne. Nechte se unášet jedinečností kresby dřeva podtrženou jemným kontrastem opačně orientovaných vsazených čtverců. Jsou to dveře, které si vybere obdivovatel krásy skryté v rafinované jednoduchosti. Výjimečné je použití evropských dřevin s výraznou kresbou

Na výběr máme z nepřeberného množství dveří v několika základních řadách a to s povrchovou úpravou dýhované, laminované, dřevěné, foliované nebo stříkání barvou. Dveře se skleněnou výplní i bez, dveře s vitrážemi, matným i barevným sklem. Dveře pro různé využití ( interiérové dveře, vchodové dveře, skleněné dveře, bezpečnostní dveře, protipožární dveře, lamelové dveře, harmonikové dveře, kyvné dveře a zárubně ).
Zárubně jsou ve stejných barvách i povrchové úpravě jako samotné dveře. Dveře, které si ve vašem bytě můžete sjednotit se vstupním dveřmi a vyladit. Dveře zn. Sapeli nejsou jen elegantním doplňkem, především vynikají svou funkčností a kvalitou, která je prověřena dlouholetým užíváním spokojených zákazníků.

dveře
Na naší vzorkové prodejně Vám pomůžeme s výběrem všech typů dveří, jak vstupních tak interiérových dveří s výběrem materiálů. Náš odborně specializovaný prodejce, společně s realizačním technikem, školenými montážníky, Vám zajistí realizaci projektu od výběru materiálů přes odborné konzultace i zaměření, po samotnou montáž a následný zákaznický servis. Interiérové i vchodové dveře, které Vám dopomůžou k útulnému bydlení, k zabezpečení interiéru, široký výběr bezpečnostního kování, klik a zámků.

Rádi Vám budeme nápomocni i při výměně, renovaci či zcela novém vytvoření dveřních systémů. Dveře produkujeme do všech oblastí domácnosti za pomoci těch nejkvalitnějších doplňků.

Kromě řady typizovaných výrobků (dveře a zárubně Sapeli, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy,barevná skla Lacobel), které souvisí s touto činností, předkládáme klientovi originální a zakázkovou výrobu. Mezi nejvyhledávanější produkty do interiérů patří tyto oblasti.

KONTAKT:
image
Vrchlického 479/51
155 00 Praha 5 - Košíře

VOLEJTE:
+420. 257 310 770
+420. 775 969 577
Dveře MK INTERIERY: dřevěné dveře, Praha, dveře pro široká využití. Dřevěné dveře na míru včetně zárubní. Dřevěné dveře zaručují moderní provedení i klasiku dveří vhodno jak do chalupy tak i do bytu. dveře, dvere, drevene dvere, Praha, 123456789 Dřevěné dveře na zakázku, včetně montáží. Tyto dveře jsou velice univerzální, můžete je mít doma, v kanceláři, v hotelu, prostě kde Vás napadne. Vybírat můžete z široké nabídky dřevěných dveří. Ceny dveří a zárubní jsou za standardní rozměry a provedení modelů. Dotazy o příplatcích vám rádi zodpovíme. <sklikReklama_179> </sklikReklama_179>